Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Noweklucze.pl

W tym gąszczu znajdziesz swoje miejsce

ogólnopolski serwis nieruchomości - noweklucze - BLOG

Warto przeczytać Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Kiedyś był tutaj piękny las… dziś mieszkam przy autostradzie!

Już sama myśl o mieszkaniu w domu przy autostradzie może wystraszyć każdego. W rzeczywistości jednak nawet takie miejsce posiada swoje zalety. Dziś przekonasz się, czy warto jest rozglądać się za domem czy działką znajdującą się przy biegnącej tuż obok autostradzie. 

Podstawową zaletą domów i działek ulokowanych przy autostradzie jest ich niska cena. Dla przykładu, dom o powierzchni 250 m2 oddalony o 5 km od autostrady można kupić w cenie około 250 tys. zł., podczas gdy za taki sam dom, ale mieszczący się z dala od autostrady, zapłacimy trzy razy tyle! 

Dom przy autostradzie to także możliwość szybkiego przemieszczania się między dużymi miejscowościami i różnymi regionami Polski. Mając dostęp do autostrady, śmiało można szukać lepszej pracy czy szkoły w dużym mieście i co dzień z łatwością do nich dojeżdżać, mimo mieszkania na wsi. Można także częściej wyjeżdżać na wakacje czy na zakupy do większych miast. 

Należy także pamiętać, że wzdłuż autostrady montowane są nowoczesne ekrany akustyczne, które znacznie zmniejszają hałas generowany przez podróżujące autostradą samochody i tiry. 

Zakup domu lub działki niedaleko autostrady może być bardzo korzystny, zwłaszcza jeśli chodzi o cenę. Jeżeli decydujesz się na budowę domu przy autostradzie, pamiętaj, że zgodnie z polskimi przepisami musisz postawić go w odległości co najmniej 50 m od węzła autostradowego (w terenie niezabudowanym).  

Agnieszka Ostrowska

 

 

 

Udostępnij na:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286