Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Noweklucze.pl

W tym gąszczu znajdziesz swoje miejsce

ogólnopolski serwis nieruchomości - noweklucze - BLOG

Warto przeczytać Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Jak za darmo dodać ogłoszenie na ogólnopolskim serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl ?

Dodawanie darmowych ogłoszeń nieruchomości na ogólnopolskim serwisie NoweKlucze.pl jest banalnie proste! Dziś krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces dodawania darmowego ogłoszenia na NowychKluczach.pl!

Dodaj za darmo ogłoszenie nieruchomości w kilku prostych krokach:

1. Wejdź na NoweKlucze.plogólnopolski serwis z ogłoszeniami nieruchomości za darmo. Kliknij w ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu strony: DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO.

2. Jeżeli nie masz jeszcze konta na serwisie NoweKlucze.pl, kliknij w odpowiednie okienko: NIE MAM JESZCZE KONTA, znajdujące się poniżej ikony: zaloguj się. 

3. Pojawi się krótki formularz rejestracji. Musisz podać podstawowe dane: nazwę użytkownika, adres e-mail oraz bezpieczne hasło. 

4. Teraz zobaczysz okienko potwierdzające poprawność rejestracji wraz z informacją, że na podany przez Ciebie adres e-mail został wysłany link do aktywacji konta na naszym serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl

5. Odbierz pocztę i kliknij w bezpieczny link aktywacyjny, aby potwierdzić rejestrację konta na serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl!

6. Teraz zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę NoweKlucze.pl, gdzie pojawi się przycisk, dzięki któremu będziesz mógł aktywować swoje konto na serwisie z darmowymi ogłoszeniami nieruchomości. 

7. Gratulujemy! Właśnie założyłeś darmowe konto na naszym serwisie z ogłoszeniami nieruchomości NoweKlucze.pl. Od teraz możesz w pełni korzystać z serwisu, dodawać bezpłatne ogłoszenia. Wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się w górnym prawym rogu strony: DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO.

8. Wybierz kategorię ogłoszenia i uzupełnij formularz wszystkimi niezbędnymi danymi, które dotyczą Twojej nieruchomości. 

9. Pamiętaj, że im więcej danych wpiszesz, tym szybciej Twoje ogłoszenie trafi do pożądanego odbiorcy i dokonasz udanej transakcji!

10. Na koniec podaj dane kontaktowe do Ciebie – koniecznie e-mail i kliknij w przycisk ZAPISZ ZMIANY. Dostaniesz informacje, że Twoje ogłoszenie jest już aktywne i będzie aktywne przez miesiąc z możliwością przedłużenia tego terminu. 

Przyjemnego i udanego korzystania z naszego serwisu z darmowymi ogłoszeniami nieruchomości NoweKlucze.pl!!!

Agnieszka Ostrowska

 

Udostępnij na:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286