Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Noweklucze.pl

W tym gąszczu znajdziesz swoje miejsce

ogólnopolski serwis nieruchomości - noweklucze - BLOG

Testowa kategoria Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Energooszczędny dom z materiałów ekologicznych gotowy w dwa dni!

dom

Czas budowy domu to 72 godziny – czy to możliwe ?

Czas budowy domu i jego cena to w dzisiejszych czas Złoty Graal projektantów na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że pewna start’upowa firma jest bardzo bliska celu.

Dostarczany na plac budowy w jednym kontenerze dom, w swoim wnętrzu już kryje wszystkie niezbędne do ukończenia budowy elementy. Czas budowy kompletnego domu wydaje się być wręcz nierealny, bo producent wyliczył go na nie więcej niż siedemdziesiąt dwie godziny.

Jednakże nie ma wzmianki o tym, czy do postawienia domu jest potrzebny stały fundament, co wydłużyłoby znacznie czas budowy. Tak czy inaczej, tak krótki czas budowy robi spore wrażenie.

Niewielkie rozmiary.

Prototypowy dom ma zaledwie 44 metry kwadratowe powierzchni, jednakże producent podkreśla, że ta niewielka przestrzeń została maksymalnie wykorzystana. Ponadto istnieje możliwość rozbudowania wnętrza o 14 metrową antresolę.

Maksimum ciepła, minimum strat.

Szczególnym atutem jest bardzo dokładne spasowanie elementów, przez co poziom izolacji jest niemal idealny. Specjalne woreczki wypełnione powietrzem, umieszczone wewnątrz ściany stanowić będą warstwę izolacyjną. Jak zapewniają twórcy domu, największe zużycie energii będzie generował telewizor.

Cena.

Cena zapewne jest tym elementem, który od samego początku interesuje każdego. Obecnie producent wycenia budowę domu na 100 tysięcy złotych.

A więc 100 tys. zł + 72 godz. = DOM ? Tak, to jest możliwe.

Agnieszka Ostrowska

Zapisz

Udostępnij na:

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286 Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /usr/home/wiolettawolska12/domains/blog.noweklucze.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286